• Kovovýroba a zámečnictví

    Řemeslná tradice od roku 1992

Naše služby

O naší firmě

Jsme ryze českou společností, která se zabývá zakázkovou a malosériovou kovovýrobou a zámečnictvím. Působíme na trhu již deset let, jako společnost s ručením omezeným od roku 1999. Nabízíme výrobky zhotovené technologiemi svařování, obrábění a tváření. Svařujeme oceli všech tříd, nerezový materiál a neželezné kovy (hliník, měď). Z oblasti obrábění kovů zabezpečujeme technologické operace vrtání, soustružení, frézování, broušení, dokončovací operace. Tvářené výrobky zhotovujeme lisováním, ohýbáním, stříháním a zakružováním.

Vyrábíme svařované a montované ocelové i neželezné konstrukce, zastřešení zimních zahrad a bazénů, reklamní poutače, oplocení objektů v rozmanitém provedení, vrata a brány s možností otvírání elektrickým pohonem, mříže, schodiště, zábradlí a celou řadu potřebných a zajímavých doplňků pro dům i zahradu. Zabýváme se též výrobou ozdobných kovaných okenních a dveřních mříží, či plotových dílů.

Jakékoli námi zhotovené výrobky lze opatřit ochranným vrchním nátěrem barevných odstínů škály RAL.
Výrobky vystavené povětrnostním vlivům doporučujeme ošetřit ochranným povrchem žárového zinkování, který zajistíme podle přání zákazníka. Nespornou výhodou této povrchové úpravy je dlouhá životnost výrobků bez nutnosti jejich údržby.

Zakázky zajišťujeme včetně dopravy a montáže na místě určení. Záruka a pozáruční servis jsou samozřejmostí.

Usilujeme o maximální spokojenost našich zákazníků, vycházíme z jejich přání a respektujeme všechny jejich požadavky.